Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » V zajetí osudu 51

V zajetí osudu 51Nechci strašit, ale vypadá to na předposlední kapitolku. Vím, že je to narychlo a já stále nevím, jaký konec, takže tímto startuji HLASOVÁNÍ jestli jste pro SAD nebo HAPPY END. Stačí, když napíšete do komentářů a já se podle toho rozhodnu, takže je to jen na VÁS!!! Vím, že je tenhle dílek dost krátký, ale já to dopisovala narychlo ještě dneska ve škole, abych vám ho sem mohla dát, tak berte ohled. Navíc si moje celá rodina prochází docela těžkým obdobím a to se podepisuje na mojí náladě, když přijdu domů a vidím tu ty skleslé obličeje. Jsem ráda, že jsem ze sebe vymáčkla alespoň tohle, ale na další kapitolce už pracuju a dopíšu jí podle vašich komentářů. Takže startuju hlasování, a jestli se tu nerozhodne, tak si napíšu vlastní konec jaký já uznám za vhodné a na pozdější reklamace nebude brán zřetel!!!

„Bello, slyšíš mě?“ poznala jsem nad sebou tvář Carlislea. Na souhlas jsem kývl a z druhé strany se objevil Edward.

„Co jsi dělala?“ ptal se a hladil mě po tváři.

„Já nevím. Začalo mě bolet břicho a krvácela jsem. Pak už si nic nepamatuju,“ odpověděla jsem.

„Bello,“ začal Carlisle. „Ty jsi potratila.“

„Po… potratila?“ koukala jsem na něj vyvaleně.

„Ano, byla jsi těhotná,“ kývnul.

„Ale to není možné. Vždyť… ,“ odmlčela jsem se a přemýšlela o jeho slovech. Edward, Tom, Mark. To ne. „Sakra,“ prohrábla jsem si vlasy a z očí se mi spustily slzy.

Nevěděla jsem, proč vlastně brečím, ale byla jsem na sebe tak naštvaná. Všechno jsem přímo posrala a nevěděla jsem, jak to urovnat. Za žádnou cenu jsem o Edwarda nechtěla přijít, ale taky jsem věděla, že se mu přiznat nedokážu.  Utřela jsem si slzy a zjistila, že jsem v pokoji sama.

„Edwarde?“ zašeptala jsem nejistě a dveře se otevřely.

„Potřebuješ něco?“ zeptal se a pomalu šel za mnou. Na mojí odpověď, ale nečekal a sám začal mluvit. „Bello, chci ti říct, že vím, že jsi spala s někým jiným,“ posadil se ke mně a já ztratila řeč.

„Promiň, je to mi to líto,“ dostala jsem ze sebe přes knedlík v krku.

„To mě taky,“ zamumlal.

„Odpusť mi to, prosím,“ vzlykla sem a Edward mě jemně objal.

„Možná jsi mi otevřela oči a ukázala, jak jsem se choval dřív,“ promluvil a odtáhl se.

„Ty se na mě nezlobíš? Nepošleš mě pryč?“ ptala jsem se zaraženě. Edward se jen pousmál a zakroutil hlavou.

„I kdybych chtěl, pryč tě poslat nemůžu, protože by mi to ostatní nedovolili, ale vymyslel bych si jiný způsob, jak tě zničit.“ Zděšeně jsem se na něj podívala, ale on pokračoval. „To bych tě ale nesměl milovat,“ usmál se a jemně mě začal líbat.

Nadzvedla jsem se na loktech a chtěla si ho přitáhnout blíž, ale podbřiškem mi projela ohromná křeč. Rychle jsem Edwarda odstrčila a schoulila se do klubíčka. Edward si ve vteřině stoupnul a prohlížel si mě.

„Jen mě bolí břicho. Nic to není,“ vydechla jsem, když křeč začala povolovat. „Už je to dobré,“ narovnala jsem se. Edward si zase sednul a stále si mě starostlivě měřil.

„Tak kde jsme to přestali?“ přitáhla jsem si ho k sobě, abych ho přivedla na jiné myšlenky.

„Tohle nemůžeme,“ vydechl, když jsem mu rukou zajela pod tričko a sám mi ruku vytáhl.

„Já vím,“ kývla jsem a z ničeho nic jsem si vzpomněla na mámu. Určitě musí šílet strachy. „Zítra se vrátím domů,“ rozhodla jsem se.

„Domů půjdeš, až se uzdravíš,“ přišel do pokoje Carlisle.

„Jsem zdravá,“ odpověděla jsem.

„To si myslíš ty. Zůstaneš tu alespoň ještě dva dny a pak se vrátíš domů, jako že jsi přišla k rozumu. Mluvil jsem s tvou matkou a stále doufá, že se vrátíš.“

„Děláte si o mě moc starostí,“ poznamenala jsem, když mě Carlisle rychle prohlédl.

„Neděláme,“ zakroutil Edward hlavou.

„Ale jo,“ kývla jsem.

„Tak možná ano,“ připustil a já se usmála.

„Přinesu ti něco k jídlu,“ zvednul se a šel ke dveřím. Chtěla jsem protestovat, ale uvědomila jsem si, že hlad mám, tak jsem ho odejít nechala.

Dva dny u Cullenů a Edwarda uběhly neskutečně rychle, ale já byla pevně rozhodnutá pro návrat domů. I podle Carlisle jsem byla v pořádku, takže mi nebránil. Když nastal pátek, nastal i můj návrat. Všechny věci, co jsem tu měla a že jich moc nebylo, jsem si sbalila, a když Edward přijel odpoledne ze školy, do které já jsem jít zatím nemohla, se všemi jsem se rozloučila s tím, že se v pondělí uvidíme ve škole, odvezl mě domů.

„Ještě odpočívej,“ domlouval mi.

„Neboj,“ protočila jsem oči a políbila ho.

„Jsem rád, že jsi zpátky,“ usmál se, když se odtáhl.

„To já taky,“ kývla jsem, vystoupila z auta a šla domů.

Vypadalo to, že doma nikdo není, tak jsem pomalu šla nahoru po schodech, když se z kuchyně ozvala velká rána. Zastavila jsem se a srdce se mi rozběhlo neuvěřitelnou rychlostí.

„Mami?“ zavolala jsem nejistě a ve dveřích do kuchyně se objevil na mol opilý táta.

50. kapitola - Happy End - Sad End - Edwardův pohled



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek V zajetí osudu 51:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!