Tak, máme tu úplný konec. Moc bych chtěla poděkovat všem, co jste mi psali komentáře a podporovali mě. Mé díky patří hlavně Gabče, DrzéJordan, Ejdrianě, Jaaně, lied a mině. Doufám, že budete číst i mou další kapitolovku The truth live. První díly uveřejním, co nejdříve, a další budu přidávat každou neděli. Díky ještě jednou a hezké čtení.
16.02.2010 (08:15) • Embra • FanFiction na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 2176×
ČTĚTE PEREX
Epilog
Už je to rok, co mě Edward přeměnil. Vyprosila jsem si, že to bude on a nikdo jiný. Nikdo z Cullenů nebyl proti, spíš naopak. Všichni nám přáli štěstí a chápali naše důvody.
Přeměna nebyla zas tak bolestivá, jak mi Edward povídal. Asi to bylo proto, že se žádná fyzická bolest nevyrovná té psychické. Jakmile jsem se po přeměně probudila v Edwardově (našem) pokoji. Spatřila jsem všechny namačkané u stěny, jak mě probodávají svými pohledy. Rozhlédla jsem se kolem sebe. Všechno bylo tak nové a mé smysly si začaly zvykat na okolní svět. Jediný Edward nestál u zdi. Seděl na posteli a odhadoval mou reakci. Ta mi byla hned od začátku jasná. S upíří rychlostí jsem se vyšvihla do sedu, trochu jsem samozřejmě zavrávorala, ale hned jsem vzala Edwardův obličej, a uvěznila jsem jeho rty. Trvalo to chvíli, než si někdo odkašlal. Samozřejmě to byl Emmet.
Nakonec se ukázalo, že mi lidská krev nevoní. Naštěstí jsem se měla čím živit, protože zvířecí krev byla pro mě jako, za mého lidství, lívance s jahodami od Edwarda. Ani nevíte, jak jsem byla ráda, když jsem zjistila, že mám nějaké dary. Byla jsem jak fyzický, tak i psychický štít. Carlisle to očekával a byl velmi rád, když jsem je po nějaké době dokonale ovládla. Edward byl šťastný, protože když jsem vypnula svůj psychický štít, mohl číst mé myšlenky. To si ale musel zasloužit. Jak už jsem řekla, tak upírství vám dá pár výhod. Nejen že jste rychlí a slyšíte vše, co se kde šustne, ale prožíváte svou lásku ještě intenzivněji, než kdykoli předtím. Netušila jsem, že mohu Edwarda milovat ještě víc. Náš intimní život byl též poznamenán. Náš chtíč se snad nikdy neukojí a my budeme chtít stále víc. Vsadili jsme se jednou s Rose a Emmetem, kdo vydrží delší dobu milováním. Samozřejmě, že jsme vyhráli mi s Edwardem. Myslím, že to tehdy ukončila Rose, protože jí Emmet po třech týdnech oznámil, že se už nudí.
Teď tu stojím a opakuji po Carlislovi slova lásky a manželského slibu. Vpíjím se svýma očima do těch krásných zlatohnědých očí a beru si upíra, kterého nadevše miluji.
„Ano,“ řekla jsem a dala jsem na Edwardův prst prsten věčnosti.
„Prohlašuji vás za muže a ženu,“ řekl Carlisle a hrdě se na nás dva podíval.
Políbili jsme se a minutu na to už nám všichni přítomní gratulovali. Byl tu i Charlie, kterému jsme řekli, že všichni odlétáme do Austrálie. Uvěřil tomu, byl ale dost smutný. Upokojil se, když jsem mu pověděla, že mu budu nejméně každý týden psát. Ve skutečnosti jsme se chtěli po líbánkách, které jsme měli na Esmiině ostrově, přestěhovat do Kanady. Samozřejmě, že i s ostatními.
Neměla jsem čas přemýšlet, protože už jsme přijali gratulace od všech a teď mě můj manžel Edward bere na oslavu. Alice s Rose všechno vymyslely a sladily prý do fialových barev. Bude to určitě nádhera.
Na chvíli jsem se zasnila a přemítala jsem, jaké to bude, až nastoupíme na Kanadskou univerzitu. Jestli dokážu Edwarda milovat ještě víc než teď. Přemýšlela jsem nad našimi strávenými chvílemi na ostrově. Nad tím, jak je můj nesmrtelný život nádherný. Nad tím, jestli se Phill někdy vrátí, a kdyby se přeci jen objevil, budu už připravená, protože teď se už o sebe dokážu postarat.
Ani jsem si nevšimla, že je můj štít dole a Edward mě celou dobu poslouchá. Usmál se na mě, políbil mě a pravil:
„Pojď, lásko. Vstříc naší nádherné a dlouhé budoucnosti.“
Autor: Embra (Shrnutí povídek), v rubrice: FanFiction na pokračování

Diskuse pro článek Jsem to já? Epilog:
Přidat komentář:
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola
- A bit of different (reality) - 3. kapitola
- A bit of different (reality) - 2. kapitola
- A bit of different (reality) - 1. kapitola
- Minulost žije s námi - 23. kapitola
- Je příliš pozdě... Nenávidím tě - 16. kapitola
Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!